Remarketing scripts

Friday, December 12, 2014

Lista anty - piosenek na Boże Narodzenie

Ludzie dzielą się na dwie grupy, tych którzy uwielbiają wszystko co związane ze świętami Bożego Narodzenia i tych, którzy nie widzą w okresie świątecznym nic oprócz kupowania prezentów, tłoku w galeriach handlowych i zysku dla sprzedawców. Jedyne święto uważane za jeszcze bardziej komercyjne to Walentynki. Tobie na samą myśl o piosenkach świątecznych włos się jeży na głowie.

Mamy połowę grudnia, a już od blisko dwóch tygodni z Youtube czy Spotify atakują nas świąteczne piosenki. Wachlarz tworów podobnych do „Last Christmas”  wydaje się być nieskończony. Co roku pojawia się tyle samo coverów starych znanych bożonarodzeniowych przebojów i nowych piosenek. Każdy artysta, który nie chce zginąć w święta musi mieć w swoim dorobku chociaż jeden świąteczny przebój. Obok nieśmiertelnego „Last Christmas” – Georga Michaela i „Let it snow” Deana Martina pojawia się zawsze Mariah Carey z „All I want for Christmas is You”.

Nie oznacza to jednak, że na rynku mamy tylko pro - świąteczne utwory. Jest kilku artystów wyróżniających się zgoła odmiennym podejściem do świątecznego szlagieru. Postanowiliśmy przygotować krótką listę, propozycję 3 piosenek anty-świątecznych :)

Fairytale of New York - The Pogues & Kristy McColl

Don't shoot me Santa - The Killers

I oczywiście piosenka, którą zna każdy przeciwnik świątecznego szału: 
You're a mean one, Mr. Grinch


Jeśli chcesz się przekonać co w tym roku jest na liście top 100 piosenek na Boże Narodzenie kliknij tutaj: http://blog.gimmy.pl/2014/12/najlepsze-piosenki-na-boze-narodzenie.html

No comments:

Post a Comment