Remarketing scripts

Friday, December 12, 2014

Najlepsze piosenki na Boże Narodzenie 2014

Ludzie dzielą się na dwie grupy, tych którzy uwielbiają wszystko co związane ze świętami Bożego Narodzenia i tych, którzy nie widzą w okresie świątecznym nic oprócz kupowania prezentów, tłoku w galeriach handlowych i zysku dla sprzedawców. Ty należysz do grupy uwielbiającej świąteczne piosenki.

Mamy połowę grudnia, a już od blisko dwóch tygodni i Youtube i Spotify proponują nam świąteczne piosenki i całe listy utworów. Dla wielbicieli takich jak Ty to prawdziwa radość, Co roku pojawia się tyle samo coverów starych znanych bożonarodzeniowych przebojów i nowych piosenek. Obok nieśmiertelnego „Last Christmas”  Georga Michaela i „Let it snow” Deana Martina pojawia się zawsze Mariah Carey z „All I want for Christmas is You”, ale nie brakuje  też Michaela Buble z całą listą świątecznych utworów oraz Justina Biebera ze swoim „Mistletoe”.

Każdy znajdzie coś dla siebie, my przedstawiamy czołową trójkę z tegorocznej listy Billboard

1.  Mary, Did You Know? - Pentatonix

2. All I want for Christmas is You - Mariah Carey

3. Rockin' around the Christmas Tree - Brenda LeeJeśli chcesz się przekonać co zaproponowaliśmy w ramach anty - piosenek na Boże Narodzenie kliknij tutaj: http://blog.gimmy.pl/2014/12/lista-anty-piosenek-na-boze-narodzenie.html 

No comments:

Post a Comment