Remarketing scripts

Monday, December 29, 2014

Pomysły na Sylwestra 2014

W wieczór Sylwestrowy trzeba koniecznie założyć nowe majtki, najlepiej czerwone. Podobno nowa bielizna przyciągnie do nas fortunę w nowym roku. Z takim atrybutem, każdy wieczór sylwestrowy będzie udany!

Propozycji na Sylwestra z roku na rok pojawia się coraz więcej i mogą zaspokoić potrzeby każdego.


1. Imprezy plenerowe, organizowane przez władze miast. - fajne rozwiązanie gdy nie mamy planów, nie straszna nam mroźna lub deszczowa aura, albo robimy "obiegówkę" zaliczając kilka imprez w ciągu jednego wieczora i chcemy zatrzymać się na chwilę i posłuchać muzyki. Plusem oczywiście jest to, że impreza jest za darmo. Minusem niepewność warunków pogodowych.2. Klubowy Sylwester - w zależności od naszego gustu muzycznego możemy wybierać eventy klubowe. Wybór jest bardzo duży, większość klubów organizuje imprezy sylwestrowe. Jest to atrakcyjna propozycja na wyjście w małej grupie, albo we dwoje czy nawet samemu, ponieważ mamy gwarancje poznania nowych ludzi i zabawy przy ulubionych piosenkach :) Plusem jest duży wybór imprez i możliwość zabawy w małym gronie. Minusem jest konieczność kupienia wejściówki, czasami drogiej.3. Wyjazd Sylwestrowy - portale z bazami noclegowymi, oferujące kupony zniżkowe prześcigają się w ofertach na sylwestra. W zależności od tego, co lubimy możemy pojechać nad morze, w góry, do innego miasta, zwiedzić stolice europejskie. Dla zakochanych oczywiście Sylwester w Paryżu. Możliwości jest co nie miara i na każdą kieszeń. Plusem jest oderwanie się od codziennej rzeczywistości, odpoczynek. Minusem większy wydatek wiążący się z wyjazdem.
4. Sylwester w domu - niewątpliwie najbardziej neutralna opcja, możemy dopasować jedzenie, alkohol i muzykę do naszego i naszych znajomych gustu. Spędzamy czas z tymi z którymi chcemy. Możemy w ogródku urządzić własny pokaz sztucznych ogni i nie musimy niczym się przejmować, ponieważ w gronie przyjaciół impreza toczy się sama. Plusem jest możliwość personalizacji warunków. Minusem konieczność przygotowania posiłków i domu, oraz posprzątania po imprezie.Samych dobrych wyborów, spełnienia marzeń oraz realizacji postanowień noworocznych w nadchodzącym roku 2015 życzy Zespół Gimmy. 

No comments:

Post a Comment