Remarketing scripts

Thursday, January 29, 2015

Czego unikać na studniówce?

Warto zadbać o to, żeby był to niezapomniany wieczór.


Studniówka czyli świętowanie z okazji 100 dni do matury!!! 

Maturzystki w sukienkach, szpilkach, maturzyści pod krawatem. Bal będący podsumowaniem edukacji licealnej. Ważny dzień dla licealisty i jego rodziców. 

Dlatego warto uważać na niektóre atrakcje, żeby wieczór był niezapomniany, a nie, zapomniany i pozostawił tylko pozytywne wspomnienia :)

Przede wszystkim jeśli na studniówce pojawiła się fontanna czekoladowa, z szampanem. Korzystamy z niej na początku imprezy!!!!!! Niestety w tym cudownym urządzeniu mamy obieg zamknięty, a czasami coś komuś spadnie z patyczka. Nie jest to problem jeśli to owoc lub ciasteczko. Gorzej jak jest to kotlet ;)

Dziewczyny! Uważajcie na czerwoną podwiązkę! Zdjęcie z uniesioną sukienką/spódnicą i zaprezentowanie nóżki jest okej. Ale we wszystkim należy zachować umiar ;)No i oczywiście długość sukienek, albo ich potencjał latania w powietrzu. Właścicielce sukienki wydaje się, że jej pośladki tylko mignęły na ułamek sekundy. Niestety, każdy fotograf ma wrodzony szósty zmysł i akurat pojawi się, żeby zrobić zdjęcie tańczącej licealistki, na pamiątkę ;)


Ale przede wszystkim trzeba bawić się do białego rana. Niestety może to być ostatnia okazja do zabawy w takim gronie. 
Warto zadbać o wspomnienia :)

No comments:

Post a Comment