Remarketing scripts

Saturday, January 17, 2015

Ferie zimowe 2015

Ferie zimowe już się rozpoczęły, a zimy za oknami nie widać...

Postanowiliśmy sprawdzić gdzie można pojeździć na nartach, gdzie odpocząć na plaży, a gdzie pozwiedzać :)

Coś dla narciarzy i snowboardzistów:

Polska:
Najwięcej śniegu i otwartych tras jest w ośrodku ZIELENIEC SKI ARENA w województwie dolnośląskim. Pokrywa śniegu wynosi 95cm. 16/21 wyciągów jest czynne i na 27 na 40 trasach można jeździć. Jak na warunki za oknem wynik bardzo dobry! :)  http://www.skiinfo.pl/dolnoslaskie/zieleniec/osrodek-narciarski.html 
Słowacja:
Około 50cm śniegu znajdziemy na CHOPOKU, na 26 wyciągów 12 jest czynnych. 19 tras na 28 otwiera przed nami swoje podwoje :) http://www.skiinfo.pl/niskie-tatry-polnoc/jasna-nizke-tatry-chopok-sever/osrodek-narciarski.htmlAustria:
Ośrodek narciarski SÖLDEN - ÖTZTAL Nawet do 230 cm śniegu! 142 km tras jest otwartych na 148 km dostępnych. Ośrodek gdzie zwykłe trasy narciarskie łączą się z trasami lodowca.Włochy:
350cm śniegu! Takie warunki są w tym momencie w ośrodku narciarskim PONTEDILEGNO. Czynne 20 na 30 wyciągów. Zimowemu szaleństwu można się oddać na dzień dzisiejszy na 38 trasach na 42 istniejące.
Coś dla zmarzluchów:

Wyspy Kanaryjskie: 
LANZAROTE średnia temperatura roczna 22 stopnie Celsjusza, czy coś może brzmieć lepiej? Nazywana "wyspą wiecznej wiosny", dzięki ukształtowaniu terenu występuje tu najmniej opadów z całego archipelagu kanaryjskiego.


Tajlandia: 
Najlepszym momentem na wizytę w Tajlandii jest okres od listopada do lutego :) Przystępna dla turystów, tania. Oczywiście jak Tajlandia to Bangkok, oszałamiający, ale piękny. Jak każde miejsce tak i tam są rzeczy warte zobaczenia i takie, które są tylko stratą czasu. Średnia temperatura w styczniu to minimalna 22 stopnie, a maksymalna 31 stopni Celsjusza. 
Dla fanów muzeów i zwiedzania: 

Ferie zimowe mogą być idealnym momentem, żeby urządzić sobie wycieczkę po europejskich stolicach, czy interesujących nas miastach. Mniej turystów niż w lecie, niższe ceny zakwaterowania, większa swoboda w organizacji wycieczki. Wybór miast i obiektów do zwiedzania jest bardzo indywidualny. Są punkty, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Luwr, jedno z największych muzeów na całym świecie. Punkt orientacyjny w Paryżu. Sagrada Familia główne osiągnięcie Gaudiego, secesyjny kościół w Barcelonie. Koloseum amfiteatr w Rzymie. Te trzy propozycje to ledwie czubek góry lodowej. Wycieczka po Europie na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem i oryginalnym wyborem w ferie zimowe :)No comments:

Post a Comment