Remarketing scripts

Monday, January 12, 2015

Pozbądź się zbędnych kilogramów po świętach Bożego Narodzenia

Święta i okres noworoczny już za nami, ale zostawiły po sobie ślad w nadprogramowych kilogramach. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów jak pozbyć się zbędnych kilogramów!
Zakup karnetu na siłownie nie zawsze pomaga. Pojawia się nowa karta w portfelu, ale motywacji ciągle brakuje. Za to dodatkowe kilogramy wciąż nam towarzyszą. Dlatego warto zainwestować w karnet na siłownię gdzie mamy trenera, który ułoży nam program ćwiczeń, zmotywuje i będzie pilnował naszych obecności. Dodatkowym atutem trenera jest to, że dobierze dobre ćwiczenia dla nas, dzięki czemu prawdopodobieństwo, że zrobimy sobie krzywdę spada :)
Niektórzy wolą zainwestować w domowy sprzęt do ćwiczeń. Taki wydatek ma być motywacją: "Mam to teraz muszę korzystać!" Na niektórych to działa, dla niektórych sprzęt staje się kolejną "durnostojką". Istnieje tu ryzyko, że zbytnio zaufaliśmy uśmiechającemu się sprzedawcy i uwierzyliśmy, że potrzebujemy sprzętu za niebotyczne sumy. Dlatego rozwaga w tym wariancie jest bardzo potrzebna!
Ostatnią propozycją są ćwiczenia w domu, nie wymagające żadnego wyszukanego sprzętu z siłowni. Ten wariant wymaga najwięcej samozaparcia i systematyczności. Nie mamy tu trenera, który nas zmotywuje do ćwiczeń. Karty na siłownię, którą zauważamy w portfelu, ani sprzętu do ćwiczeń o który potykamy się w domu.
Nie ważne, którą z opcji wybierzesz dzięki Gimmy możesz zaopatrzyć się w ubrania niezbędne na siłowni. Sprzęt do stworzenia domowej siłowni, albo rzeczy do ćwiczenia w domu bez dodatkowych atrybutów :)

No comments:

Post a Comment